7/24 SERVİS 0541 349 53 06

Category Archive Nice Yetkili Servisi

ilenice türkiye

Nice Yetkili Servisleri

Nice Türkiye ailesi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin arkasında durarak sizlere kaliteli ürün ağı geliştirmeye devam etmekteyiz. Satış sonrasında da hizmet veren nice ailemiz sizlerin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. Sadece ürün satışı olarak hizmet vermekte olmayıp satış sonrasında da servis ağımız ile sizlere destek vermekteyiz. Nice tüm ürünlerinin arkasında durarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Nice servis ekiplerimize 7/24 ulaşarak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Nice Yetkili Servisi olarak bütün ürünler hakkında bilgi sahibi olan servis ekiplerimize tüm sorunlarınızı sorarak destek alabilirsiniz. Yedek parçadan motor bakımına kadar destek veren ekiplerimize her saat ulaşabilirsiniz. Bu sayede tüm sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretebilirsiniz. Sizlerin çözemediği durumlarda sadece telefon desteği sunmayan ekiplerimiz servis ağıda sunmaktadır. Telefon ile arayarak servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede nice servis ekiplerimiz gelerek sorunları ortadan kaldıracaktır. Servis ekiplerimizin arabalarında tüm yedek parça desteği olması ile kısa sürede sorunlar ortadan kalkacaktır. Nice ürünleri hakkında sorun yaşamanız takdirinde bizleri arayarak sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretebilmekteyiz.

ilenice türkiye

Kepenk Servisi

Nice ailesi olarak sattığımız tüm ürünlerin arkasında durarak sizlere satış sonrasında da servis hizmeti vermekteyiz. Kepenk motorları da üretimimizde bulunması ile kepenk servisinde sağlamaktayız. Bizlere 7/24 ulaşarak kepenk servisi ihtiyacınızda bizlerden yardım alarak sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Telefondan destek de veren ekiplerimiz sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Özel eğitim gören yetkili servis ekibimizi aramanız durumunda en yakın sürede sorunlarınıza çözüm üretecektir. Telefon ile sorunlarınızı çözememiz durumunda sizlerin servis ücretini kabul etmeniz halinde ekiplerimiz gelerek olay yerinde çözüm üretmektedir. Yedek parça durumunda kepenk servis ekibimiz sizlere bilgi vererek değişim sağlamaktadır. Kepenk ile ilgili sorun yaşamanız halinde kepenk servisi numaramızı arayarak destek alabilirsiniz.

ilenice türkiye

Nice Yetkili Servisi

Tüm Türkiye’de Nice Türkiye distribütörü olarak nice markasının İstanbul firması olarak satışlarını sağladığımız tüm ürünler ile ilgili olarak servis ağımız ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımız ile herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizleri arayarak nice yetkili servisimiz ile görüşerek destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve İtalya’da eğitim görerek 12 yıllık tecrübeleri ile sizlerin tüm otomasyon sorunlarınız ortadan kaldırmaktadır.

Nice Yetkili Servisi