7/24 SERVİS 0541 349 53 06

Category Archive Nice Servis

ilenice türkiye

Nice Motor Servis

Nice Türkiye olarak birçok otomasyon ve kapı sistemlerine çözüm üretmekteyiz. Bahçe kapı motorları, dairesel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, kollu bariyer, fotoselli kapı motoru, seksiyonel garaj kapı motoru, hızlı pvc kapı motoru, kepenk ve tente motorları gibi. Sadece üretim ve satış sağlamak yerine servis,satış ve üretim yaparak bütün seçenekleri tek firmada topluyoruz bu sayede sadece satış sağlamak yerine nice motor servis hizmeti vererekde sizlere destek vermekteyiz. Nice motor servisi olarak tüm nice motorlarına hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz her yıl İtalya’da özel eğitimler alarak sizlerin nice motorlarında yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır. Nice ürünlerinin arkasında durarak sadece distribütörlük yerine servis ağıda sağlayarak sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice motor servisimize 7/24 ulaşabilir teknik destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Nice motorlarınızda sorun yaşamanız durumunda nice motor servisini aramanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlerin sorununa çözüm üreteceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ilenice türkiye

Nice Servis

Nice Türkiye ailesi olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon çözümleri ile ilerlemekteyiz. Satış sonrasında da hizmet veren ekiplerimiz sistemlerinizde sorun olması durumunda 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Nice ailesi sadece satış hizmetinde değil servis sağlayarak da tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Nice ürünlerinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizleri arayarak öncelikle servis kaydı oluşturmanız gerekecektir. Servis kaydınızı oluşturduktan sonra nice servis ekiplerimiz sorunu çözmek için sizlere gelecektir sorunları çözerek mutlu müşteri potansiyeli yükselmektedirler. Nice servis ekiplerimiz özel olarak her ay İtalya’da bulunan genel merkezimizde özel dersler alarak sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadırlar. Eğer ürünleriniz garanti kapsamında ise yaptırdığınız firma ile görüşme sağlamanız gerecektir. Garanti kapsamı dahilinde olan ürünlere başka firma müdahele etmesi durumunda garanti kapsamından çıkmaktadır. Nice otomasyon sistemlerinde sorun yaşamanız halinde bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilir veya bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nice Servis Hattı : 0541 349 53 06

ilenice türkiye

Otomatik Kapı Servisi

Nice ailesi olarak satışını sağladığımız tüm ürünlerin arkasında durarak sizlerin otomasyon sorunlarınız ile ilgili de 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. Nice ürünlerinde otomatik kapı servisine ihtiyaç duymanız halinde bizleri arayarak destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde bizleri arayarak öncelikle telefon ile servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Servis kaydı oluşturduktan sonra en yakın sürede otomatik kapı servis ekiplerimiz yollara düşerek kapınızın bulunduğu yere gelmektedir. Yetkili servis ekiplerimiz gelerek öncelikle otomatik kapınızdaki sorunuzu çözmeye çalışacaktır. Sorun yedek parçanın değişimi ile çözülecek durumda ise sizlere bilgi vererek ve sizlerin onayını alarak çözüm üretmektedir. Ekiplerimizin yanlarında nice ürünleri ile ilgili tüm yedek parça sistemi bulunmaktadır. Sizlerin onay vermeniz durumunda ekiplerimiz hemen değişim sağlayarak sorunu çözmektedir. Sorunsuz çalışma sağlayan otomatik kapı servislerimiz sorunu çözdükten sonra servis formu oluşturmaktadır. Bu sayede ürününüzün hangi sorunu olduğunu bildirir ve hangi işlemlerin gerçekleştirdiğini yazmaktadır bu sayede daha önce yaşamış olduğunuz sorunu bilmenize olanak sağlamaktadır. Karşılıklı hem motoru teslim alan ve teslim eden servis ekibizimin adı soyadı ve imzası bulunmak zorundadır. Otomatik kapılarınız ile ilgili sorun yaşamanız halinde bizleri arayabilirsiniz.

ilenice türkiye

Nice Tamir

Nice Tamir

Nice Türkiye olarak satışlarını sağladığımız ürünlerin satış sonrasında da destek vererek yardımcı olmaktayız. Nice ürünleri hakkında sorun yaşamanız durumunda bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Motor, bariyer, kart tamiri ile de hizmet veren ekiplerimiz. Kartlarınız da değişmesi gereken role trafo gibi durumlarda da bizlere göndererek yardımcı olmaktayız. Nice motorları ile ilgili tamir gerekmesi durumunda bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

 

 

Nice Tamir- Nice Tamiri

ilenice türkiye

Nice Türkiye Servisleri

Nice Türkiye olarak nice ürünlerinden olan nice bariyer sistemleri için 7/24 servis hizmeti sağlayan ekiplerimiz, herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sorunlarınızı gidermektedir. Nice bariyer kullanıcıları için satış sağladığımız tüm ürünlerimiz için destek vermekteyiz. Nice Servis ekiplerimiz İtalya’da özel eğitimler alarak sizlerin tüm otomasyon sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice Servis olarak yaşadığınız herhangi sorun için destek alabilirsiniz. Siz kullanıcıların çözebileceği sorun olması durumunda telefon desteği ile de hizmet sunan nice servis ekiplerimiz gerektiği durumlarda kapının bulunduğu yere gelerek servis hizmeti sağlamaktadır. Böylelikle sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Nice iletişim sayfasındaki numarayı arayarak öncelikle destek alabilirsiniz sizlerin çözemediği takdirde ekiplerimiz servis kaydınızı oluşturmaktadır. Ürünleriniz garanti kapsamı altında değil ise servis ücreti talep etmektedir. Ücreti kabul etmeniz halinde 1 iş günü içerisinde ürünün bulunduğu yere gelerek sorunun nereden kaynakladığı bulmaya çalışmaktadır. Yanlarında nice ürünleri ile ilgili yedek parçalar ile gelmektedir. Parça değişimi gerektiren yerlerde sizlere bilgi veren ekiplerimiz kabul etmeniz halinde orada parça değişimini sağlamaktadır. Fakat orada çözümlenemeyen bir durum olması dahilinde motorları alarak arge bölümüne teslim etmektedir. Arge bölümü 2 iş günü içerisinde problemi belirleyerek sizlere bilgi aktarımında bulunmaktadır. Motorlarınız garanti dahilinde ise garanti kapsamı altında değiştirilen ürünler için ücret bildirilmemektedir ve sizlerin onayını almadan direk sorunu çözmektedir. Fakat ürünleriniz garanti kapsamı altında değil ise sizlerin onayı alması durumunda onarım yapılmaktadır. Onarımı yapılan ürünler en geç 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmek üzere servis ekiplerimizle birlikte sizlere teslim edilmektedir. Servis formu doldurularak sizlere teslim eden ekiplerimiz tüm sorunlarınızı en kısa süre zarfında çözüm üretmektedir. Servis hizmetimizin garantisi yoktur. Değişen yedek parçaların ise farklılık göstermektedir. Emniyet fotoseli ve kumanda gibi çeşitlerin garantisi bulunmamaktadır. Nice ürünleri hakkında sorun yaşıyor iseniz doğru yerdesiniz. 7-24 ulaşabileceğimiz numaralarımızı arayarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

 

Nice Servis, Nice Servisi, Nice Türkiye Servisi, 

ilenice türkiye

Nice Türkiye Servisi

Nice Türkiye Servisi

Nice ailesi olarak 2005 yılından bu yana nice satış ve yetkili servisi hizmeti vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımız ile nice ürünleri hakkında sorun yaşamanız halinde yetkili servisi arayarak destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Her yıl İtalya’da özel eğitim alan uzman teknik servis ekiplerimiz sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır. 7/24 bizleri arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ilenice türkiye

Nice Kapı Servisi

Nice Türkiye olarak 7/24 verdiğimiz hizmetlerimiz ile nice ürünleri ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizleri arayabilir destek alabilirsiniz. Nice ailesi olarak 20 yıllık iş tecrübemiz sayesinde binlerce referansımız ile sizlerin otomasyon ihtiyaçlarını çözmekteyiz. Nice otomatik kapı olarak bütün kapı sorunlarınızı çözmekteyiz.

Nice Kapı Servisi, Nice Servisi, Nice İstanbul Servisi 

ilenice türkiye

Nice Servisi

Nice Servisi

Nice Türkiye olarak satışını sağladığımız ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satış sonrasında da destek vererek sizlerin otomasyon sorunlarınız çözmekteyiz. Nice servis olarak satışını sağladığımız tüm ürünler ile ilgili olarak bizleri 7/24 arayarak destek alabilirsiniz. Nice Türkiye ofisimizi arayarak destek alabilir veya sizlerin çözemeyeceği bir problem ise uzman ekiplerimizden servis desteği alabilmektesiniz. 7/24 bizlere ulaşarak hizmet alabilmektesiniz. Ürünlerimizin garantisi bitmiş olma bile destek veren nice servisi ekibimiz sizlerin problemini en geç 2 iş günü içerisinde çözmektedir. Yedek parça gerektiren durumlarda öncelik bizlere bilgi verilerek sizlerin onayı üzerine devam etmektedirler. Onay verilmediği takdirde eski hali gibi bırakılmaktadır. Eğer orada çözüm bulanamaz ise servis ekibimiz motorunu alıp ofis içerisinde ki arge ekiplerimize teslim etmektedirler. Arge ekiplerimiz en geç 7 iş günü içerisinde sizlere geri dönüş sağlamaktadırlar. Nice ürünleri ile ilgili servis veya destek ihtiyacınız olması durumunda nice servisi arayarak sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

 

 

 

Nice Servis, Nice Servisi, Nice Yetkili Servisi, Nice İstanbul Servisi, Nice Teknik Destek, Nice Teknik Servisi, Nice Teknik Servis

ilenice türkiye

Nice Bariyer Servis

Nice ailesi olarak yıllardır üretimini gerçekleştirdiğimiz nice bariyerlerin satış sonrasında da hizmetini vermekteyiz. Nice bariyer kullanıcılarının herhangi bir sorun ile karşılaştığında bizleri arayarak telefon ile destek alabilir, sorun çözülmediyse nice yetkili servisi olarak yerinde müdahale ile sorunu çözmektedirler. Nice bariyer satışları sonrasında hizmet veren firmamız 12 yıllık nice tecrübesi ile tüm sorunları çözmektedir. Bizleri arayarak aynı gün içerisinde tüm sorunlarınızı çözen nice bariyer servis ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Nice Bariyer Servis, Nice Türkiye Servisi, Nice İstanbul Servisi, Nice Servis, Nice Servisi, Nice Yetkili Servis

ilenice türkiye

Nice İstanbul Servis

Nice Türkiye olarak yıllardır nice istanbul servisi vererek nice kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. 7/24 hizmet desteğimiz ile montaj hataları bulunan motorlarda ve sorun çıkartan motor için hizmet vererek sorunsuz çalışma sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul’da bulunan bütün nice kullanıcılarına servis hizmeti vermekteyiz. Öncelik telefon ile destek vererek çözüm üretmeye çalışmaktayız. Fakat sorun çözülmez ise servis kaydı oluşturularak ekiplerimiz servis hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede bütün sorunlarınız çözülmektedir. Nice İstanbul Servis olarak bütün sorunlarınızın çözümü bizlerin bilgisi ve tecrübesindedir.