7/24 SERVİS 0541 349 53 06

Category Archive Hizmetlerimiz

ilenice türkiye

Nice Motor Servis

Nice Türkiye olarak birçok otomasyon ve kapı sistemlerine çözüm üretmekteyiz. Bahçe kapı motorları, dairesel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, kollu bariyer, fotoselli kapı motoru, seksiyonel garaj kapı motoru, hızlı pvc kapı motoru, kepenk ve tente motorları gibi. Sadece üretim ve satış sağlamak yerine servis,satış ve üretim yaparak bütün seçenekleri tek firmada topluyoruz bu sayede sadece satış sağlamak yerine nice motor servis hizmeti vererekde sizlere destek vermekteyiz. Nice motor servisi olarak tüm nice motorlarına hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz her yıl İtalya’da özel eğitimler alarak sizlerin nice motorlarında yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır. Nice ürünlerinin arkasında durarak sadece distribütörlük yerine servis ağıda sağlayarak sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice motor servisimize 7/24 ulaşabilir teknik destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Nice motorlarınızda sorun yaşamanız durumunda nice motor servisini aramanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlerin sorununa çözüm üreteceklerdir. Ayrıntılı bilgi için ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ilenice türkiye

Nice Servis

Nice Türkiye ailesi olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon çözümleri ile ilerlemekteyiz. Satış sonrasında da hizmet veren ekiplerimiz sistemlerinizde sorun olması durumunda 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Nice ailesi sadece satış hizmetinde değil servis sağlayarak da tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Nice ürünlerinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizleri arayarak öncelikle servis kaydı oluşturmanız gerekecektir. Servis kaydınızı oluşturduktan sonra nice servis ekiplerimiz sorunu çözmek için sizlere gelecektir sorunları çözerek mutlu müşteri potansiyeli yükselmektedirler. Nice servis ekiplerimiz özel olarak her ay İtalya’da bulunan genel merkezimizde özel dersler alarak sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadırlar. Eğer ürünleriniz garanti kapsamında ise yaptırdığınız firma ile görüşme sağlamanız gerecektir. Garanti kapsamı dahilinde olan ürünlere başka firma müdahele etmesi durumunda garanti kapsamından çıkmaktadır. Nice otomasyon sistemlerinde sorun yaşamanız halinde bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilir veya bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nice Servis Hattı : 0541 349 53 06

ilenice türkiye

Nice Türkiye Servisleri

Nice Türkiye olarak nice ürünlerinden olan nice bariyer sistemleri için 7/24 servis hizmeti sağlayan ekiplerimiz, herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sorunlarınızı gidermektedir. Nice bariyer kullanıcıları için satış sağladığımız tüm ürünlerimiz için destek vermekteyiz. Nice Servis ekiplerimiz İtalya’da özel eğitimler alarak sizlerin tüm otomasyon sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice Servis olarak yaşadığınız herhangi sorun için destek alabilirsiniz. Siz kullanıcıların çözebileceği sorun olması durumunda telefon desteği ile de hizmet sunan nice servis ekiplerimiz gerektiği durumlarda kapının bulunduğu yere gelerek servis hizmeti sağlamaktadır. Böylelikle sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Nice iletişim sayfasındaki numarayı arayarak öncelikle destek alabilirsiniz sizlerin çözemediği takdirde ekiplerimiz servis kaydınızı oluşturmaktadır. Ürünleriniz garanti kapsamı altında değil ise servis ücreti talep etmektedir. Ücreti kabul etmeniz halinde 1 iş günü içerisinde ürünün bulunduğu yere gelerek sorunun nereden kaynakladığı bulmaya çalışmaktadır. Yanlarında nice ürünleri ile ilgili yedek parçalar ile gelmektedir. Parça değişimi gerektiren yerlerde sizlere bilgi veren ekiplerimiz kabul etmeniz halinde orada parça değişimini sağlamaktadır. Fakat orada çözümlenemeyen bir durum olması dahilinde motorları alarak arge bölümüne teslim etmektedir. Arge bölümü 2 iş günü içerisinde problemi belirleyerek sizlere bilgi aktarımında bulunmaktadır. Motorlarınız garanti dahilinde ise garanti kapsamı altında değiştirilen ürünler için ücret bildirilmemektedir ve sizlerin onayını almadan direk sorunu çözmektedir. Fakat ürünleriniz garanti kapsamı altında değil ise sizlerin onayı alması durumunda onarım yapılmaktadır. Onarımı yapılan ürünler en geç 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmek üzere servis ekiplerimizle birlikte sizlere teslim edilmektedir. Servis formu doldurularak sizlere teslim eden ekiplerimiz tüm sorunlarınızı en kısa süre zarfında çözüm üretmektedir. Servis hizmetimizin garantisi yoktur. Değişen yedek parçaların ise farklılık göstermektedir. Emniyet fotoseli ve kumanda gibi çeşitlerin garantisi bulunmamaktadır. Nice ürünleri hakkında sorun yaşıyor iseniz doğru yerdesiniz. 7-24 ulaşabileceğimiz numaralarımızı arayarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

 

Nice Servis, Nice Servisi, Nice Türkiye Servisi, 

ilenice türkiye

Nice Türkiye Servis

Nice Türkiye Servisi olarak İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz numaralar ile sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Satış ve satış sonrasında verdiğimiz servis hizmetimiz ile sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.İtalya’da eğitim alan uzman kadromuz bütün otomasyon sistemleri sizleri zor durumda bırakmadan çözmektedir. Nice Türkiye ofisimizi arayarak servis kaydı oluşturduğunuzda ekiplerimiz en geç 2 iş günü içerisinde gelmektedir. Acil durumlarda sizlere öncelik verilerek sorunlarınızı çözmekteyiz. Yedek parça değişimi olması gerektiren durumlarda ekiplerimiz fiyat bilgisi verdikten sonra parça değişimini gerçekleştirmektedir. Onay verilmemesi durumlarda ekiplerimiz gerekli servisi sağladıktan sonra servis formu oluşturarak sizlere bilgi vermektedir.

Nice Türkiye Servis

Nice Ümraniye Servis, Nice Florya Servis, Nice Kemerburgaz Servis, Nice Avcılar Servis, Nice Kadiköy Servis, Nice Maltepe Servis, Nice Büyükçekmece Servis, Nice Tuzla Servis, Nice Silivri Servis, Nice Bahçeşehir Servis, Nice Hadimköy Servis, Nice Taksim Servis, Nice Bakirköy Servis, Nice Beykoz Servis, Nice Beşiktaş Servis, Nice Beylikdüzü Servisi, Nice Şile Servisi

 

 

 

ilenice türkiye

Nice İstanbul Servisi

Nice Türkiye ailesi olarak 12 yıl boyunca sürdürdüğümüz nice Türkiye distribütörlüğü ile satış sonrada verdiğimiz teknik destek ile sizlerin bütün otomasyon sorunlarını çözmekteyiz. Nice İstanbul Bölge Bayisi olarak İstanbul’un bütün ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır. 7/24 verdiğimiz hizmet ile sizlerin sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Nice Türkiye ofisimizi arayıp servis kaydı oluşturabilir veya bilgi alabilirsiniz. Nice İstanbul Servisi olarak 12 yıllık nice tecrübemiz ile artık sorunlarınız ortadan kaldırıyor!

Nice İstanbul Servisi

ilenice türkiye

Nice Yetkili Servisi

Tüm Türkiye’de Nice Türkiye distribütörü olarak nice markasının İstanbul firması olarak satışlarını sağladığımız tüm ürünler ile ilgili olarak servis ağımız ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımız ile herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizleri arayarak nice yetkili servisimiz ile görüşerek destek alabilir veya servis kaydı oluşturarak ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve İtalya’da eğitim görerek 12 yıllık tecrübeleri ile sizlerin tüm otomasyon sorunlarınız ortadan kaldırmaktadır.

Nice Yetkili Servisi

ilenice türkiye

Nice Bariyer Servisi

Nice Bariyer Servisi

Nice Türkiye sistemlerinde uzun yıllar sorusuz kullanımlarınıza imkan tanıyacak kapı mekanizmaları, motor modelleri ve aksesuar seçenekleri Nice ürünleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Evlerinizden iş yerlerinize fabrikalardan endüstriyel tesislere kadar farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümlerle otomatik bariyer kullanmayı tercih ettiğinizde rahatlığın ve konforun keyfini yaşayabilirsiniz. Kaliteli ürünleri tercih etmenin yanı sıra servis imkanlarının da önemli olduğu ihtiyaçlar için Nice bariyer servisi satışa sonrası hizmette kaliteyi bulmanıza olanak tanıyor.

Nice bariyerler hakkında 12 yıllık tecrübe sahibi olan firmamız nice markasının ilk İstanbul servisi olarak sizlere bariyerler hakkında tüm tecrübeleri ile sorun çıkarmadan hizmet sağlamaktadır. Nice yetkili servisi olarak bariyer, motor, seksiyonel kapı gibi bir çok otomasyon gerektiren ürünleriniz ile ilgili olarak da hizmet alabilirsiniz.

Nice servis hizmetleri dahilinde hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek konunun uzmanı müşteri danışmanından yardım alabilirsiniz. Müşteri danışmanlarının yönlendirmesiyle küçük problemlerinizi kolaylıkla telefonla irtibat yoluyla giderebileceğiniz gibi dilerseniz adres ve iletişim bilgilerinizi içeren kaydınızı bırakarak servis imkanından hızlıca faydalanabilirsiniz. Özellikle acil servis hizmeti gerektiren yoğun kullanımlı alanları için kısa sürede faydalanacağınız servis hizmetiyle konunun uzmanı servis ekibinin güler yüzlü hizmetlerinde tüm sorunları geride bırakabileceksiniz. Kullanımda konfor, yaşam alanlarında estetik bir görünüm ve zaman tasarrufuna imkan tanıyan yay ve otomasyon sistemleri Nice servis imkanlarıyla memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak.

ilenice türkiye

Nice Teknik Servis

Nice Türkiye olarak 12 yıllık tecrübemiz ve İtalya’da her yıl eğitim görerek tüm Türkiye’de bilgilerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul’da bulunan nice türkiye ofisimiz ile iletişime geçerek uzman kadromuzla görüşerek destek alabilir yada servis kaydı oluşturarak servis çağırabilirsiniz. Sizin çözebileceğiniz konularda telefon ile 7/24 destek veren nice teknik servis ekibimiz sizlerin çözemeyeceğiniz sorunlarda  ise  en geç 24 saat içerisinde sizlere ekip yönlendirerek sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Satış sonrasında da hizmet vererek sizlerin tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Servis ekiplerimizin yanında nice ürünleri ile ilgili bütün yedek parça sistemleri bulunmaktadır. Yedek parça gereksimini bulunması durumunda sizlere bilgi verilerek onay vermeniz durumunda servis esnasında değişim yapılmaktadır böylelikle sorununuza hemen çözüm bulunmaktadır.

Nice Teknik Servis

ilenice türkiye

Nice Seksiyonel Kapı Servisi

Nice Seksiyonel Kapı Servisi

Kapı dört duvak bir alanın her ne için kullanılıyor olursa olsun olmazsa olmazıdır. Kapı sistemleri ihtiyacınıza göre şekilde kazanmaktadır. Artık en çok kullanılan kapılar arasında Seksiyonel kapı sistemleri bulunmaktadır. Seksiyonel kapı panellerden oluşan kapılardır. Duvara ve tavana monte edilen yönlendiriciler sayesinde hareket eden kapı sistemleridir Seksiyonel kapı sistemleri. Kapı açıldığında kapının parçaları tavana doğru hareket ederek standart bir kapının kapladığı alandan çok daha az bir alan kaplayarak size yaşan alanları bırakmaktadırlar. Artık evlerin metre kareleri hacim olarak düştüğünden insanlar eşyalarını fazla alan kaplamayacak şekilde tercih ederek kendi yaşam alanlarını genişletmektedirler. Buna kapı da dahildir. Bu yüzden en az yer kaplaması özelliğiyle Seksiyonel kapılar çokça tercih edilen kapı modellerindendir.

Kullanım alanları en çok konutlarda garajlarda depolarda olmaktadır. Bu gibi yerlerin içinde bulunan eşyalar yeterince yer kapladığından bir de kapının yer kaplaması alanın iyice küçülmesine hatta hareket edilemez hale gelmesine neden olur Seksiyonel kapı sayesinde bu alanlardan daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Seksiyonel kapıların diğer kapılara oranla artıları sadece kapladığı alanla sınırlı değildir. Ses ve ısı yalıtımı konusunda standart bir kapıdan çok daha fazla yalıtım sağlar. Kullanımı standart kapılara göre oldukça rahattır. Standart bir kapıdan farklı olarak her türlü girişe uygun monte edilebilir bir özelliği vardır. Oldukça estetik görünüm sağlamasının yanı sıra bir çok şeklide mevcuttur fakat en çok tercih edileni tavanda toplanan şeklidir.

Motor eklenmesiyle uzaktan kumandayla kontrol edilebilir bir özelliği de bulunmaktadır. üstelik standart kapıdan farklı olarak paneller arasına eklenmiş yaylar sayesinde motor gücü az olan bir motor bile Seksiyonel kapınızı otomatik hale getirebilir. Gelişen teknoloji sayesinde artık bu gibi sistemler artık cep telefonlarıyla bile kontrol edilebildiğinden garaj ve ev kapısı olarak kullanılabilir siz kapınızı açık unuttuğunuzda dahi çok uzakta olsanız da kapama işlemini gerçekleştirebilir ya da kapınızın açık ya da kapalı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Siz de eğer konfor güvenlik yalıtım gibi özellikleri olan bir kapı arıyorsanız Seksiyonel kapı aradığınız ilaçtır.

Nice Seksiyonel Kapı Servisi

 

ilenice türkiye

Nice Motor Servisi

Nice Motor Servisi

Kapılar evler arabalar iş yerleri gibi hayatımızın bir parçası olan her alan için her taşıt için vazgeçilmez birer aksesuardır. Her ne kadar biz farkında olmasak da yanlış bir kapı tercihi hayatımız da olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir doğru bir kapı tercinde ise hayatımız daha rahat bir hal alabilir. Örneğin ısı yalıtımı güzel olan bir kapı tercih ettiğimiz de evlerimiz de bu bizim evimizin daha az ısı kaybetmesine neden olur bu durum da faturalara olumlu yansıyarak sizin ısınmanız için daha az para harcamanızı sağlar. Garajlarımızda ya da yine evlerimizde tercih ettiğimiz kapılar sayesinde daha fazla yaşam alanı bulabiliriz. Zaten bir sürü eşyanın üstüne bir de kapının fazladan yer kaplaması pek de iç açıcı bir durum olmaz.

Gelişen teknoloji sayesinde kapılar da artık bizim için daha konforlu hale gelmektedir. Kol gücüne ihtiyaç duyulmadan açılıp kapanan kapılar mevcuttur artık. Ya da telefonunuzla uzaktan kapınızı kapatmanızı sağlayan sistemler.

Bu sistemleri kullanmak elbette ki bizim için çok avantajlı bir durumdur. fakat bu sistemlerinde gereksinimleri vardır. Bu sistemlerin periyodik olarak kontrol edilmesi gereken motorları mekanizmaları bulunmaktadır. Her ne kadar bu bir külfet olarak görülse de bu sistemlerin hayatımızı kolaylaştırmasının yanında bu lafı bile edilmeyecek bir iştir. Özenle seçtiğiniz kapınızın sizi ummadık bir zamanda yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız hayatınızda hiç de etkisi varmış gibi durmayan bu sistemin bir anda hayatınızı kabusa çevirmesini istemiyorsanız eğer kapınızın bakımlarını ihmal etmeyin.

Bu servisi sağlayan firmalardan biri de nice motor servisidir. Nice firması yıllardır kapı sektörü içinde bulunmaktadır. gelişen teknolojiye ayak uydurmuş bu teknolojinin artılarını ve eksilerini çok iyi analiz etmiş bir firmadır. Bunun yanında size sadece kapı servisi konusunda hizmet vermemek de aynı zamanda tamir işleriniz için de hizmet vermektedir. Sizin de kapınız sizi hiç de ummadığınız bir anda yarı yolda bıraktıysa ya da bunun başınıza gelmesini hiç istemiyorsanız ve önleminizi almak istiyorsanız nice motor servisi hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Nice Motor Servisi